Zalety i wady lamp typu angel eyes, kiedy ich montaż się opłaca

Posted on 23/06/2020 8:14am

Każdy pojazd wyposażony jest w montowane seryjnie lampy. Inżynierowie przeważnie, bo niestety nie jest to regułą, projektują je w taki sposób, żeby przy zastosowaniu przewidzianych żarówek odpowiednio oświetlały drogę. Oprócz tego lampy, zwłaszcza przednie, są spójną częścią karoserii samochodu. Jednak niektórzy kierowcy nie są do końca usatysfakcjonowani z oświetlenia i będą eksperymentowali. Niektórzy posuwają się z tymi pomysłami trochę za daleko, bo przykładowo montują reflektory, które nie spełniają warunków technicznych.


samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Samochody takie często nie przechodzą obowiązkowego przeglądu, a przy policyjnej kontroli właściciel może utracić dokumenty auta.

Jeśli znajdujący się tutaj tekst Cię interesuje, to kliknij ten link - znajdziesz tam użyteczny link (http://marexopony.pl/serwis-opon-wroclaw), który na pewno uznasz za wartościowy.

Inni ograniczają się jedynie do montażu lamp soczewkowych z ringami, jakie nadają pojazdowi znacznie bardziej dynamicznego, sportowego wyglądu. Tego typu lampy popularnie nazywane angel eyes są dość popularne pośród miłośników tuningi, dostępne są do dużej ilości marek pojazdów, w tym również tych nieco starszych.


Na rynku w naszym kraju swoje produkty oferuje parę firm które sprzedają vectra angel eyes - Sklep Oemtuning vectra angel eyes. Lampy te będą miały swoich gorących zwolenników, ale też co pewien czas pojawiają się jakieś negatywne opinie w ich temacie. Z pewnością wszystkie dostępne u nas w sklepach prelude angel eyes mają homologację europejską, więc da się je legalnie zakładać we wszystkich samochodach, bez niebezpieczeństwa,
samochód
Author: bertknot
Source: http://www.flickr.com
że w przypadku kontroli będą jakieś problemy z tego tytułu - sklep.oemtuning.pl. Lampy te wykorzystują standardowe żarówki dostępne w sklepach i nie będą wymagać żadnych dodatkowych modyfikacji czy konieczności podłączania jakiś układów.

W praktyce ich zamontowanie będzie się ograniczać do wyciągnięcia poprzednich lamp, przykręcenia nowych i podłączenia przewodów zasilania. O ile pod kątem funkcjonalności i samego świecenia opinie użytkowników są odmienne, o tyle niezaprzeczalnym ich plusem będzie wygląd.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie atrakcyjny, to zobacz też na pomocne wskazówki (http://www.marexopony.pl/serwis-opon-wroclaw.html), które posiadają absorbujące informacje - niewątpliwie Cię pochłoną zupełnie!

Świecące w nocy jasne pierścienie każdemu samochodowi nadadzą drapieżnego wyglądu, jeśli oprócz tego wraz z zamianą lamp pójdą inne prace przy tuningu, to można będzie uzyskać naprawdę ciekawą stylistykę.

Tags: reflektory, samochód, pojazd