Łamigłówki, zamknięte komody oraz kombinacje cyfr, a mianowicie próba ucieczki z zamkniętego pokoju

Posted on 22/06/2018 3:33am

Współcześnie ludzie szukają coraz to lepszych atrakcji i szans fascynującego spędzania czasu w mieście. Z tego powodu potrafimy zauważyć rosnącą liczbę dyskotek, kawiarni, tematycznych pubów, czy miejsc proponujących nowatorskie atrakcje i rozrywkę na niezwykłym poziomie.


Ludzie coraz wyraźniej cenią sobie sposobność wykazania się inwencją czy też logicznym myśleniem, dlatego też miejsca, które tego wymagają są lubiane w szybkim tempie. Poszukując takich miejsc w Warszawie możemy spotkać tak naprawdę mnóstwo propozycji, wśród których tak zwane lost room’y stanowią jedne z ciekawszych. Na czym polega ich fenomen?


sklepy
Author: Granna
Source: GMFRK Sp. z o.o.
Należy przyznać, że zamknięcie w pomieszczeniu obszernym zagadek i podchwytliwych zapytań razem z grupą kolegów jest naprawdę rewelacyjnym ideą. Aby się z niego wydostać należy rozwikłać wszystkie zadania i to w nie byle jakiej sekwencji! Dreszczyk ekscytacji, upływający niemiłosiernie okres - to charakteryzuje pokoje zagadek Warszawa z kolei ma ich na swojej mapie coraz sporzej - zobacz escape room od HouseEscape. W zadziwiającym tempie rozwija się ten sektor przyjemności i jesteśmy w stanie zdobyć pokoje, w których najważniejsze są zagadki, ale dodatkowo takie, gdzie skupiamy się na zestawieniu logicznej opowieści.
Należy przyznać, że gdy chodzi o escaperoom Warszawa potrafi nas rzeczywiście nieźle zdumieć i brakłoby weekendu, by zobaczyć najbardziej popularne miejsca. Poznaj nasze pokoje: .


Nieodzowność współpracy z grupą jest zdecydowanie lepszą rozrywką aniżeli kolejny wieczór na imprezie.

Tags: projekt, miasto, pomysł, miejsca, atrakcje