Wirtualne schadzki - jak bezpiecznie kokietować poprzez Net?

Posted on 10/03/2019 10:46am

Obecnie wirtualne randki stają się coraz bardziej słynne. Nie każdy ma na tyle śmiałości oraz odwagi aby poznawać ludzi indywidualnie, niemało osób boryka się z brakiem pewności siebie i nieśmiałością, dlatego flirt online zdaje się być dla takich osób wybitnym rozwiązaniem. W Necie wolno poznać faktycznie wiele intrygujących ludzi, z jakich dużo może okazać się naprawdę znakomitymi rozmówcami.


randka
Author: MaloMalverde
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób szuka w Internecie nie jedynie przyjaźni, lecz dodatkowo miłości i wypada uznać, że niemało radosnych par i nawet małżeństw poznało się właśnie poprzez Net. Poznawanie ludzi online może więc być naprawdę wyśmienitym i bardzo interesującym przeżyciem.

Aczkolwiek o ile decydujesz się wejść w wirtualny świat randek i flirtów to koniecznie musisz pamiętać o jednej istotnej rzeczy - bezpieczeństwie. Rozmawiając z kimś przez Internet tak właściwie nie mamy zielonego pojęcia kim jest ta osoba. Nie wiemy, czy to co o sobie powiada jest zgodne z prawdą. W Necie nie tylko można trafić na miłe i przyjazne osoby, coraz więcej ludzi podszywa się pod kogoś mając na celu bardzo złe zamysły. Oczywiście nie znaczy to, że bezspornie trafisz na kogoś nieuczciwego albo niebezpiecznego. Flirt online nie będzie groźny jeśli zastosujesz się do kilku ważnych zasad.

Po pierwsze w żadnym razie nie podawaj na portalu randkowym swoich drobiazgowych danych osobowych, takich jak miejsce zamieszkania albo numer telefonu. Nie mów także zbytnio dokładnie o swoim życiu osobistym czy też zawodowym, unikaj opisywania bliskich Ci osób - rodziny albo przyjaciół. Takie informacje mogą okazać się niesłychanie użyteczne dla kogoś kto posiada złe zamiary.


Jeżeli chcesz umówić się w realu z kimś poznanym poprzez Sieć - nie rób tego pospiesznie. Najpierw postaraj się dobrze poznać tą osobę, wskutek tego nie decyduj się na spotkanie zaledwie po kilku rozmowach. Umów się też w miejscu publicznym - rzecz jasna w ciągu dnia, nie wieczorem. Koniecznie powiedz komuś bliskiemu dokąd idziesz. Miej również przy sobie telefon komórkowy, by zawsze mieć warunki powiadomić kogoś bliskiego gdzie jesteś. Warto pamiętać o tych kilku znaczących środkach ostrożności, dzięki temu flirt online będzie dla Ciebie ciekawy i nade wszystko bezpieczny.

Tags: miłość, randki, portal randkowy