Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Posted on 11/02/2022 7:35am

Jeszcze kilkanaście lat temu właściwie wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, a karą było dla nich na polecenie rodziców zamknięcie w pokoju. Obecnie przebywanie w pokoju nie jest karą, a mega radością.


Bo chyba wszystkie dzieci zamieniły podwórko na gry na komputerze.


battlefield bad company 2 vietnam
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com


Standardem wyposażenia statystycznego nastolatka jest obecnie playstation, na którym grają już nie tylko młodzież, ale i ich rodzice. Świat gier zdominował też polskie podwórko, które prawie opustoszało. Niemal wszyscy przenieśli się do Internetu, gdzie w zespole albo cukiernia online warszawa przeciwko sobie grają, ścigają się, zdobywają artefakty i dodatkowe punkty, które mogą wymienić na nowe stwory o unikalnych właściwościach - zerknij.


Rodzina aktywna jesienią
Author: Future PR
Source: Future PR
Najbardziej znaną grą komputerową, przeznaczoną szczególnie dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam. To gra z rodzaju strzelanek, która toczy się w okresie wojny w Wietnamie. Każdy gracz może wybrać bogaty zasób broni, pojazdów i map, w których może prowadzić potyczki z nowymi wrogami. Pełno walki, krwi i strachu może dać też popularny bioshock. Z kolei dla fascynatów wyścigów samochodowych wyprodukowano burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS. I na koniec, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To doskonała opcja na rodzinne, deszczowe dni oraz mroźne weekendy - oceń to anonimowo.


Rynek gier komputerowych zdobywa coraz większe zainteresowanie na całej Ziemi.


Producenci gier komputerowych silnie konkurują ze sobą w koncepcjach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne. Ważne tylko, by rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, by się w nim całkiem nie zatracili.

Tags: dom, dzieci, efekty, gry komputerowe