Ramki na zdjęcia w okazyjnych cenach.

Posted on 23/09/2019 9:52pm

W naszym sklepie internetowym najlepsza w naszym kraju oferta ram drewnianych, z plastiku, skórzanych, antyramek itp. Sprzedajemy ramki na zdjęcia, dyplomy, grafiki i wiele innych. W tym miesiącu proponujemy w niskich cenach, następujące ramki na zdjęcia:

Ramka cyfrowa Hannspree
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
RAMKI Z DREWNA ZWYKŁE - wykonane całkowicie z drewna; dostępne w 4 kolorach do wyboru - naturalnym, brązowym, ecrue oraz czarnym; w sprzedaży z zawieszkami pionowymi i w poziomie.RAMKI DREWNIANE POSTARZANE - w całości stworzone z drewna; ramy dostępne w odcieniach beżu, kasztanu, czerni - przecierane, lekko bielone; artykuł wykonany w obecnych czasach, celowo stylizowany na antyk - na tym polega cała jego uroda; ramy te dodadzą luksusu i stylu każdemu wnętrzu.

RAMKI ZE SZKŁA - w całości wykonane ze szkła; magia tego materiału nada niezapomnianym chwilom i ważnym dla nas osobom, wyjątkowego uroku i charakteru; konstrukcja ramek, składa się z dwóch szklanych powierzchni, umożliwiających wsuniecie między nie 1 lub 2 zdjęć.

RAMKI SKÓRZANE - wytworne ramy do zdjęć z ciemnobrązowej skóry ekologicznej przeplatanej zamszem i jasnymi przeszyciami; dzięki przymocowanym podstawkom nadają się do postawienia na komodzie czy biurku; kolor materiału w świetny sposób eksponuje zdjęcia wykonane w sepii lub czarno - białe. RAMKI GIPSOWE - dostępne w 4, pięknych pastelowych kolorach: żółtym, pudrowym różu, błękitnym i zielonym, dzięki nim najciekawsze momenty z życia zostaną zatrzymane, postawione na komodzie albo powieszone na ścianie w ozdobnych ramach z trójwymiarowym wzorem róży; artykuł wykonany jest z wapnia i solidnego - polyresinu (żywicy), używanej w rzeźbiarstwie i przy produkcji mebli dekoracyjnych.

RAMKA PLASTIKOWA - piękna, pomysłowa ramka ścienna, wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym, mająca kształt serca; przyjemna dla oka pastelowa kolorystyka; rama bardzo stylowo prezentuje się w każdym wnętrzu.

MULTIRAMKI - to specjalne kompozycje ramek na fotografie, które przy odpowiednim ułożeniu fotografii tworzą jedną całość - całość. Świetnym pomysłem jest takie ułożenie zdjęć, aby pokazywały one istotne wydarzenia z życia - takie jak urodziny czy święta; można kupić gotowe kompozycje albo zaprojektować swój własny i niepowtarzalny wzór.
Polecamy piękne ramki na zdjęcia do każdego wystroju. Przy zamówieniu proszę wpisać kolorystykę i producenta ramki. Dbamy o to by nasze artykuły były najlepszej jakości i w idealnym stanie dotarły do klienta.

Tags: styl, szablon, produkcja, biurku