Krótki opisy jednych z najpopularniejszych rodziny gier, czyli Wormsów i World of Warcraft.

Posted on 30/04/2021 8:00am

Komputerowe gry od dawna cieszą się ogromną popularnością, a następne wersje z wielkimi emocjami są wyczekiwane przez graczy. Przez minione lata powstało mnóstwo kultowych produkcji, jakie się doczekały licznych wznowień, a grają w nie zarówno starsi gracze jak i znacznie młodsze pokolenia.


worms reloaded
Author: www.4taroty.pl
Janusz Opryński


Przykładowo przygody uroczych robaków, zwanych Wormsami, powstały już w 1994 roku i od samego początku niezmiennie cieszą się popularnością.

Sprawdź następne pokrewne bardzo przydatne źródło informacji na objaśniany temat - kliknij tu oraz przeczytaj więcej w tej treści (http://www.film-fiction.com/music-video).

Kolejną ich odsłoną, również niezwykle ciepło przyjętą przez grających jest worms reloaded, daje ona mnóstwo nowych broni w porównaniu z częściami poprzednimi. Wśród miłośników strategii niezmiennie popularnością cieszy się kultowa już wow battlenet. Grają w nią miliony ludzi na całym świecie, razem z tym że organizowane są liczne międzynarodowe turnieje.


Sama gra już w wersji standardowej daje całkiem spore możliwości. Gracz będzie się wcielał w jedną z licznych postaci, jaką musi później systematycznie rozbudowywać o kolejne poziomy. Typowo tych poziomów będzie sześćdziesiąt, ale dostępne są dodatki, jakie nie tylko rozszerzają możliwości gry, lecz również dają możliwość pozyskania kolejnych poziomów. Jeśli chodzi o world of warcraft cataclysm poziomów jest osiemdziesiąt (zobacz), a dodatkowo grający otrzymują do dyspozycji nową klasę, to znaczy Death Knight.


Jeszcze więcej poziomów ma do zaoferowania następny znany dodatek, jakim jest wow lich king - spędzam z wow lich king sporo czasu. Tu ich jest aż 85, a poza tym pojawiają się dwie nowe rasy Worgenów i goblinów, ale również znacznej modyfikacji uległ sam świat, w którym gra się toczy.

Tags: gracz, gry, czas, sukces