Krótki opisy jednych z najpopularniejszych rodziny gier, czyli Wormsów i World of Warcraft.

Posted on 15/01/2020 7:26am

Komputerowe gry od dawna cieszą się ogromną popularnością, a następne wersje z wielkimi emocjami są wyczekiwane przez graczy. Przez minione lata powstało mnóstwo kultowych produkcji, jakie się doczekały licznych wznowień, a grają w nie zarówno starsi gracze jak i znacznie młodsze pokolenia.


worms reloaded
Author: www.4taroty.pl


Janusz Opryński


Przykładowo przygody uroczych robaków, zwanych Wormsami, powstały już w 1994 roku i od samego początku niezmiennie cieszą się popularnością. Kolejną ich odsłoną, również niezwykle ciepło przyjętą przez grających jest worms reloaded, daje ona mnóstwo nowych broni w porównaniu z częściami poprzednimi. Wśród miłośników strategii niezmiennie popularnością cieszy się kultowa już wow battlenet. Grają w nią miliony ludzi na całym świecie, razem z tym że organizowane są liczne międzynarodowe turnieje.
Sama gra już w wersji standardowej daje całkiem spore możliwości. Gracz będzie się wcielał w jedną z licznych postaci, jaką musi później systematycznie rozbudowywać o kolejne poziomy. Typowo tych poziomów będzie sześćdziesiąt, ale dostępne są dodatki, jakie nie tylko rozszerzają możliwości gry, lecz również dają możliwość pozyskania kolejnych poziomów.

Jeśli poszukujesz analogicznych wiadomości, co te opisane w tym tekście, to w artykule (http://www.akademiaruchu.com.pl/zajecia-jogi/kundalini-yoga-2/) opublikowanym tu z pewnością je znajdziesz.

Jeśli chodzi o world of warcraft cataclysm poziomów jest osiemdziesiąt (zobacz), a dodatkowo grający otrzymują do dyspozycji nową klasę, to znaczy Death Knight.


Jeszcze więcej poziomów ma do zaoferowania następny znany dodatek, jakim jest wow lich king - spędzam z wow lich king sporo czasu.

Jeśli ten tekst wydaje Ci się ciekawy, sprawdź informację (http://www.weddingalchemy.pl/organizacja-wesel) opisującą analogiczny temat. Prawdopodobnie ona również Cię zainteresuje.

Tu ich jest aż 85, a poza tym pojawiają się dwie nowe rasy Worgenów i goblinów, ale również znacznej modyfikacji uległ sam świat, w którym gra się toczy.

Tags: gracz, gry, czas, sukces