Konsole dla graczy - najnowsze mody

Posted on 10/06/2022 10:40pm

Dla jednostek zaintrygowanych rynkiem gier wideo, zakup konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to konsola innowacyjnej generacji podpisana marką autentycznego tytana specjalności komputerowej - Microsoftu.
Pudełko z padem do xboxa
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Konsola, pomimo dosyć silnej rywalizacji ze strony Sony i Nintendo, wyprzedaje się niezwykle przyzwoicie. Fabrykanci gier na konsolę wciąż wykazują, że Xbox 360 potrafi istotnie pozytywnie zdumieć - dowodem jest choćby ostatni mega hit Gears of War. Konsola określona jest dla graczy, jednakże ma obszerną kolekcję programów dla dzieci. W zestawieniu z konkurencyjnym PS 3, jest również niedroga. Większość graczy postrzega playstation 3 jako najmocniejszą i najdroższą z dostępnych na rynku konsol. Nic osobliwego, napędem tytana jest ośmiordzeniowy procesor Cell, który umie podtrzymać naprawdę dużo. O ile dołożymy do niego przednią grafikę HDMI nośnik Blu-ray, to dostaniemy rzeczywiście wybuchową mieszankę. Nic dziwnego, że coraz to więcej wydawców deklaruje, że tytuły przeznaczone początkowo tylko na PS3 zaprezentują się także na
Czarny zestaw, konsola xbox i pad
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
pozostałych platformach, zwłaszcza na Xboksie 360.Pewien okres temu pojawiła się dawno deklarowana premiera konsol nowej generacji. Nastręcza się pytanie czy powinno się nabywać ps3, xbox 360, ponieważ wyszły ich następcy, odpowiedź brzmi kategorycznie tak.

Jeśli nie jesteś pewien, czy umieszczone na tej stronie informacje są dość dokładne, to zobacz źródło (http://www.yerbamatestore.pl/yerba-inne), które zostało wykorzystane do stworzenia tego artykułu.

Gry na ps3/xbox 360 będą wychodziły jeszcze cały czas przez parę lat. Porzucenie tych platform było by dla wytwórców bardzo niezyskowne. XBOX 360 wychodził w wielu odsłonach. PS3 wyszło w trzech rodzajach-Fat, Slim i Super Slim. Typy slim i super slim odróżniają się od siebie wyłącznie formatem i pojemnością dysku, obie są mało awaryjne.

Obie konsole mają gry, które wyszły jedynie na daną konsole. Musimy wejść w jedną z wielu list gier luksusowych zamieszczonej w Internecie i wyszukać na jaką konsole gry są fajniejsze, bardziej nas frapują. Większa część gier jest multiplatformowa to znaczy, ukazała się na obie konsole. Jak większa część wie, Internet w ps3 jest gratisowy. W xboksie, by skorzystać z Internetu jesteśmy zmuszeni wykupić kartę z kodem o nazwie xbox live gold.