Karta przeżycia - czego potrzeba w trakcie każdej wyprawy survivalowej

Posted on 29/06/2019 11:26am

Karta przeżycia pomimo swoich niewielkich rozmiarów, zdoła okazać się pożyteczna w wielu rozlicznych sytuacjach. Powinno się posiadać ją zawsze przy sobie, nie jedynie w czasie wypraw survivalowych lub wycieczek, lecz także w sytuacjach codziennych. Nigdy nie wiemy, kiedy karta przeżycia zdoła nam się przydać. Karta przeżycia posiada takie akcesoria, jak na przykład otwieracz do puszek oraz otwieracz co butelek, mało tego jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę oraz piłę i skrobaczkę. Do tego karta przetrwania posiada też klucz do śrub i ostrze do przepoławiania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez kłopotu zmieści się w kieszeni bądź portfelu, wobec tego bez problemu można ją posiadać przy sobie w wszelkiej sytuacji.


obóz przetrwania
Author: piwili
Source: http://www.flickr.com
Karta przetrwania proponowana jest dziś przez różnorodne sklepy z akcesoriami survivalowymi i biwakowymi. Koszt zakupu takiej karty jest istotnie nieduży, jest to albowiem wydatek mniej więcej 10 złotych - Wallet Ninja. Bezsprzecznie nie jest to wygórowana cena za tak przydatną i użyteczną kartę przetrwania. Za pomocą Internetu zdołamy niezwykle prędko odszukać sklepy, które w swoim asortymencie posiadają kartę przetrwania. Dzięki karcie przeżycia z łatwością będziemy zdołali przeciąć linkę, otworzyć puszkę czy też butelkę w ciągu paru chwil. Taka rzecz na obozach bądź dłuższych wycieczkach jest wprost konieczna. Raczej nikt z nas nie będzie osobno zabierał nożyka, otwieraczy rozlicznego rodzaju, linijki lub śrubokręta. W karcie przeżycia odszukamy wszystko co może nam się przydać, zarazem karta jest poręczna oraz lekka. Karta przeżycia zdoła okazać się pożyteczna nie wyłącznie mężczyznom, lecz też kobietom.


Kobieta
Author: Steve wilson
Source: http://www.flickr.com
Jeśli należysz do zaradnych pań, to karta przeżycia także zawsze powinna mieścić się w Twojej torebce bądź portfelu - jak działa karta przetrwania. Jeśli więc jeszcze nie posiadasz własnej karty przeżycia, zmień to jak najszybciej i już dzisiaj poznaj się z propozycją sklepów z akcesoriami survivalowymi i turystycznymi. Kartę przetrwania możemy zakupić także w stacjonarnych sklepach z rozmaitego rodzaju akcesoriami. Jeśli wybieramy się na biwak czy wyprawę, to warto zaopatrzyć się też w pozostałe konieczne akcesoria, takie jak na przykład bidony na wodę, plecaki lub właściwą odzież.

Tags: odzież, otwieracz, butelka