Jakie to wydarzenia, dzięki jakim możemy chociaż na chwilkę uciec od rzeczywistości? Czy takie mają miejsce?

Posted on 03/04/2022 7:46am

Czy jest przepustka do bardziej pozytywnego świata, chociażby na trochę? Faktycznie nie, choć jest to zależne, jak będziemy to definiować. Jak ktoś wierzy w czary, to być może pomyśli, że jednakowoż takie coś istnieje, drudzy – bardziej przyziemni – będą skupieni na rzeczywistości i znajdą własne miejsca, gdzie można przenieść się w centrum jakiegoś wydarzenia. W rzeczywistości możemy sobie zapewnić wiele tego typu doznań, tym bardziej, że recepta na to jest bardzo prosta.

mecz siatkówki
Author: Todd Ryburn
Source: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od tego, iż nie istnieje jedna realność, to znaczy, że każdy z nas widzi świat inaczej. Tyczy się to wielu zagadnień. Co więcej, wielu z nas odróżnia różnorodne stany, jakich możemy doświadczyć codziennie. Można powiedzieć, że w pracy, domu, na spacerze albo w sklepie zachowujemy się różnie, a nawet ten stan przyjmuje nasz mózg. Jeśli tym sposobem do tego podejdziemy to możemy być przekonani, iż więcej będziemy korzystać z życia. Dlaczego?No jakby wszystko akceptować na takim samym poziomie radości czy raczej obojętności, to troszkę nudno by było. Jedni określą to stoickim spokojem, drudzy znużeniem. Nieważne jednak, jak wyglądają Twoje motywacje, najważniejsze, że zawsze coś się w tym momencie dzieje. Popatrz przykładowo na sytuacje, nabywasz bilet na mecz, jaka jest twoja reakcja? Wiadomo, zależy od tego, czy jesteś wiernym kibicem czy w sumie robisz to z innego powodu. Mimo to, jak już będziesz na meczu z pewnością dasz się ponieść atmosferze. Wiadomo, iż to też zależne od meczu i osób, którzy będą cię otaczać.

Jeśli chcesz poznać coś rzeczywiście niezwykle ciekawego, sprawdź treść (http://www.taniec-kosubek.pl/szkola) tej strony a na pewno nie będziesz żałować.

bilety
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Dobrym, pozytywnym przykładem będą przykładowo mecze reprezentacji naszych siatkarzy. Atmosfera jest tam tak cudowna, że nawet najbardziej znudzony życiem człowiek da się porwać takiej atmosferze.

Niektórzy wiedzą zaś, iż kiedy kupujemy bilet na mecz siatkarzy to jakbyśmy nabywali bilet na niezwykle ekscytujące wakacje. W takim sensie są sytuacje, gdzie wcale nie za wielkie pieniądze możemy sprawić sobie bardzo fajny prezent, a będzie nim faktycznie niezapomniany wieczór. To samo można powiedzieć o podobnych wydarzeniach, jak koncert najlepszego zespołu lub festiwal muzyczny.

Tags: wydarzenia, Kibic, ekscytujący