Jakie nowinki może w ostatnim czasie zaproponować rynek komputerowych gier

Posted on 03/10/2021 7:09am

Każdego roku na rynku komputerowych gier ukazuje się spora ilość nowych tytułów, z jakich każdy będzie miał ochotę na to, aby zostać szlagierem. Lecz w rzeczywistości będzie się to udawać niewielkiej ilości gier, a w końcu to grający będą decydować o tym, które z nich zostaną hitami. Często twórcy inwestują ogromne pieniądze w nowe silniki graficzne, posiadają całe zespoły specjalistów, a i tak w końcowym rozrachunku okazuje się, że nic z tego nie wyszło, bo gra nie zyskała uznania graczy.
gry video
A czasami jest całkowicie odwrotnie, nikomu wcześniej nie znany tytuł staje się wielkim szlagierem, w jaki będą grać miliony graczy z całego świata.

Zostawiam tu mój odsyłacz (http://www.klubtanca.pl/) do następnej witryny. Myślę, że zapragniesz przejrzeć ostatnie posty, jeśli zaciekawiły Cię te zamieszczone na tej stronie.

Tak właśnie było z ogromnie popularną serią Angry Birds, którą niektórzy uważają za najbardziej popularną dotychczas wyprodukowaną grę. Gra nie tylko się doczekała kilkunastu różnych wersji, ale również własnego filmu. Szacuje się, że w produkcje z tej serii gra miesięcznie 60 milionów graczy, a wszystkich ściągnięć zanotowano już ponad dwa miliardy.Jedną z następnych wcieleń zabawnych ptaków jest angry birds stella pop, typowa gra logiczno-zręcznościowa. Oparta jest ona na wykorzystywanym już dawno pomyśle strzelania bąbelkami, które po trafieniu w identyczny kolor są usuwane z pola przy jednoczesnym zwolnieniu miejsca. O ile pomysł nie jest najnowszy, to oprawa graficzna może zachwycić nawet wybrednych wielbicieli gier komputerowych, dodatkowo producenci dołożyli parę ciekawostek zwiększających samą akcję.

Także pochlebne opinie ma niedawno wydana platformówka trine 3: the artifacts of power. Gra będzie z jednej strony wymagać dużej zręczności operowania klawiaturą, lecz równocześnie wymaga sporej dawki logicznego myślenia.

W czasie zabawy należy radzić sobie z różnymi przeszkodami, omijać pułapki i pokonywać wrogów, a oprócz tego będzie do rozwiązania wiele nietypowych zagadek. Bardzo ciekawie przedstawiają się możliwości graficzne tej produkcji. Gra wydana została w pełnym 3D, dzięki czemu nie tylko jest bardzo grywalna, lecz również atrakcyjna jeśli chodzi o możliwości graficzne.

Tags: gra, gry, 3D, szata graficzna, oprawa graficzna