Jak możemy znaleźć tańsze gry na konsole?

Posted on 21/06/2018 8:04pm

Kto nie lubi grywania na konsolach? W dzisiejszych czasach zauważyć nawet można coraz bardziej znaczącą liczbę kobiet, które na przykład z własnymi chłopakami całymi godzinami grają w różnego rodzaju gry. Cóż, wielkie gratulacje dla facetów, którzy mają takowe kobiety - to prawdziwy skarb! Jednakże jeżeli nawet para graczy zasadniczo nie ma zbyt wielu pieniędzy na gierki, skąd sfinansować swoje hobby? W końcu sytuacja finansowa przeciętnego gracza nie jest najlepsza.
Na całe szczęście gry na Xbox 360 nie muszą być przesadnie drogie!

konsola ouiya
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com
Doskonała wiadomość dla całkowicie niepoinformowanych graczy - prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest rozejrzenie się za gierkami konsolowymi w tych miejscach, gdzie to po prostu sprzedawane są o wiele korzystniejsze cenowo gry. Doskonałym wyjściem jest chociażby to by porozglądać się za gierkami na konsole na różnego rodzaju aukcjach internetowych. Zapewne większość czytelników wie, że generalnie nie ma żadnego ryzyka, jeżeli w grę wchodzi kupowanie w serwisach aukcyjnych.

Oczywiście zawsze można się na coś naciąć, ale jeśli nie podchodzimy do poszukiwania fajnych gier niejako po macoszemu, pewnie nie zdołamy dostrzec najmniejszych problemów. To jakiś mit, że jeśli zakupimy gierkę na aukcjach, to pewnie uzyskamy ją po bardzo długim okresie czekania. A na dodatek ta gra będzie najzwyczajniej zarysowana. Bez paniki! Nie jest trudno o Gry na Playstation 3, chociaż nie chodzi tylko o ową konsolę, które pod absolutnie każdym względem są fantastyczne. To musi ucieszyć graczy z nieco mniej zamożnych krajów. W końcu niezależnie od pochodzenia, każdy uwielbia grać.

Zresztą nawet jeśli nie interesują nas takie używane tytuły, tak czy siak możemy zakupić na aukcjach internetowych, choć również w sklepie, wiele tańszych tytułów (ja mogę polecić takie jak tu: ). Poza tym, czasami są organizowane olbrzymie wyprzedaże, na przykład w marketowych koszach nietrudno o sporo fantastycznych gierek, które na całe szczęście nie są drogie. Czyli ta osoba, która uważa, iż kategorycznie nie można kupić dużo taniej gier na konsole jest w ogromnym błędzie. No tak właśnie jest!

Tags: gracz, gry, konsola