Gry komputerowe dla całej rodziny Sprawdź nasze sugestie

Posted on 25/04/2022 7:29am

Są rodzice, którzy narzekają, iż dzisiejsza młodzież spędza długie godziny na bezmyślnym marnowaniu czasu przed ekranem monitora. Widocznie nie dotarły do nich informacje, że korzystanie z gier z umiarem i rozwagą, nie przynosi szkody . Na dodatek ma wiele zalet. Udowodniono, iż osoby grające w gry potrafią zapamiętać dużo więcej wiadomości, na dłużej je zapamiętują a tym samym stają się bardziej inteligentne.

Na rynku możemy dostać gry umożliwiające rozwój wyobraźni, strategicznego myślenia czy umiejętności planowania.
Gry, które rozwijają dziecięce pasje i talenty. Mały Antek, który dziś staje na podium w grze samochodowej, być może w przyszłości zostanie kierowcą Formuły 1.

Może więc warto zdecydować się na zakup konsoli?

Zważywszy na to, że akurat ukazała się jej nowa odsłona. A razem z nią, przy pomocy gry Driveclub możemy poczuć świat cennych samochodów sportowych. Co ważne, wyścig obserwujemy z oczu kierowcy, dzięki czemu możemy poczuć się tak, jakbyśmy sami sterowali autem. Autorzy gry zadbali nawet o takie drobiazgi, jak zasiadanie w fotelu, otwieranie drzwi a nawet zapinanie pasów.

Jak zwykle ma miejsce, prędzej czy później konsolę polubi reszta rodziny. Dla taty, świetną zabawą będzie gra inFamous Second Son, w której nareszcie będzie miał możliwość spełnienia swych dziecięcych fantazji i poczucia się jak prawdziwy bohater z nadprzyrodzonymi zdolnościami.

Zdumiewająca fabuła – to powód dla którego musimy przygotować miejsce na regale dla tej emocjonującej gry.

Mamy natomiast, poprzez świetną zabawę, zadbają o poprawę sylwetki, a przede wszystkim dobrą zabawę. Bo konsola to także niezwykła i przynosząca efekty alternatywa dla siłowni. Konsola do gier wzbogacona jest o czujnik ruchu, pozwalający na ruch przed telewizorem. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym – chwile relaksu z gimnastyką. Oczywiście nic nie może równać się z ruchem na świeżym powietrzu, ale kiedy pogoda nie rozpieszcza... Właśnie w takie dni, gdy aura nie zachęca nas do spacerów możemy zapomnieć o nudzie. Z padem w dłoni przeniesiemy się w świat fantazji, w inny świat, gdzie wszystko dzieje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Emocje zapewnione!