Gdzie na narty zimą? Opis najpopularniejszych kierunków, które na pewno warte są zainteresowania

Posted on 12/09/2020 8:30am

Coraz więcej osób wyjedzie na narty w zimę. Trudno się im dziwić – chcą odpoczynku, relaksu, wyrwać się z miasta na chwilę przyjemności oraz rozrywki. Warto także podkreślić, iż nasze społeczeństwo się bogaci, coraz więcej osób jest w stanie pozwolić sobie na wyjazd na narty i deskę w zimę nie tylko w nasze polskie góry, ale także zagranicą. Gdzie warto wybrać się w tym roku, jak znaleźć tanie wyjazdy na narty? O tym m.in. dowiecie się z niniejszego artykułu, do którego lektury zapraszamy.

Góry
Author: glenngould
Source: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut weźmy Polskę. Tutaj ciągle rządzi Zakopane oraz okolice. Wiele tras narciarskich, folklor, pyszna oraz charakterystyczna kuchnia oraz spora liczba różnego rodzaju atrakcji sprawia, iż rodacy chyba najczęściej wybierają Tatry na zimowe wojaże i jazdę na nartach czy snowboardzie. Trudno się im dziwić, wszak ten kierunek jest przecież popularny od dawna. Coraz więcej sympatii zyskują poza tym Pieniny, czy mniejsze góry – Stołowe. Niewątpliwym liderem wzrostu popularności zimą są jednak Bieszczady. Okolice Wetliny, Ustrzyk przeżywają niesamowite oblężenie w trakcie zimy i jest to wiadome ze względu na dzikość tych gór i przepiękne widoki i panujący tam klimat.

Z kolei jeżeli chodzi o zagranicę to coraz większą popularność w ciągu ostatnich dwóch lat zdobywa Gruzja. Nadal nie odkryta kraina zachęca sporą gościnnością mieszkańców, a także ogromnym folklorem. Tanie wyjazdy na narty () tylko do Gruzji! Nie ma się co dziwić, to jednak o wiele tańszy kraj niż Polska, a w związku z tym, iż jest sposobność polecenia tam tanimi liniami lotniczymi z Katowic oraz Warszawy, to coraz większa ilość Polaków decyduje się na tego typu formę spędzania wolnego czasu nie tylko podczas lata lecz także zimą.

Gruzja ma coraz lepszą infrastrukturę narciarską i warto o tym pamiętać. Nie warto brać nawet prywatnego sprzętu, na miejscu możemy wszystko wypożyczyć w wyjątkowo korzystnej cenie. Należy też dodać, że nadal wielu Polaków wybiera Alpy, wybiera takie kraje jak Niemcy, Włochy lub Francja.

Jeśli czytany artykuł kompletnie Cię wciągnął, to kliknij na odmienny pomocny portal (https://goldwasser.pl/zlota-wodka/), który także zawiera zbliżone dane na omawiany temat.

Tam na pewno jest najlepsza jakość stoków i całe zaplecze narciarskie lecz niestety trzeba się liczyć z dużymi wydatkami, dlatego na wyjazdy w tamte strony świata mogą sobie pozwolić jedynie osoby z naprawdę grubym portfelem.

Tags: góry, klimat, Tatry, folklor, portfel