Dobre produkcje dla popołudniowego odprężenia. Kilka podpowiedzi

Posted on 06/03/2022 7:32am

Jeśli razem z naszym partnerem lubimy zakończyć trudny tydzień oglądając dobry film, dobrze jest sięgnąć po coś z nowości lub żelaznej klasyki. W przypadku kiedy lubimy różne gatunki filmowe, jest ogromna szansa, że trafimy na film, który spodoba się nam obojgu. Po dokonaniu wyboru tytułu dobrze jest sprawdzić treść fabuły i opinie o filmie, choć nie musimy się nimi sugerować.
łzy słońca
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy spragnieni mocnych wrażeń, wybierzmy tytuł Łzy słońca. To świetna, sensacyjna historia, która zyskała sobie dużą popularność pośród widowni kinowej oraz przychylność krytyków i branży, czego wyrazem były choćby nagrody dla aktorów i wysoka sprzedaż DVD. Łzy słońca spodobają się wszystkim tym, jacy uwielbiają duże, ekranowe wcielenia Monici Belucci i Bruce'a Willisa, ponieważ tworzą atmosferę w tym filmie i grają bezbłędnie. Mocne uderzenie zagwarantuje również Adrenalina 2 - bardzo pomocna strona, warto zajrzeć. Produkcja o takim tytule nie zostawi nikogo obojętnym – mamy to jak w banku. Jeżeli tylko spodziewamy się fajnego, rozrywkowego filmu z ogromnym nakładem finansowym na produkcję - Adrenalina 2 to coś dla nas. Gdy potrzebujemy czegoś lżejszego, poszukajmy wśród komedii. Choć naprawdę rzadko można trafić na komedię romantyczną, która, przemawia zarówno do pań, jak i do mężczyzn, Męsko damska rzecz powinna wpasować się w typ obu płci. Przyjemny i śmieszny film o parze żyjącej w sąsiedztwie i chodzącej do tej samej szkoły, ale całkowicie się nie lubiącej. Dziwnym trafem pewnego dnia te postacie budzą się w zamienionych ciałach i wtedy film (sprawdź wideofilmowanie kraków) zaczyna się rozkręcać. Chociaż opis może brzmieć banalnie, Męsko damska rzecz spodoba się wszystkim, jacy w filmie szukają przede wszystkim wielu powodów do wybuchów śmiechu. Kiedy chcemy pozostać w nastroju komediowym, Dwa tygodnie na miłość idealnie wpiszą się w ten klimat - widziałeś dwa tygodnie na miłość?. To fajna historia bez głębszych wynurzeń, lecz bardzo przyjemna, lekka i miła dla oka, idealna na odprężenie i uwolnienie myśli od trosk minionego tygodnia. Fajne kreacje przystojnego faceta – Hugh Granta i ładnej – Sandry Bullock na pewno zapadną w pamięć, lecz Dwa tygodnie na miłość nie jest filmem, do którego będziemy wracać.


Gdy chcemy dostarczyć sobie sporej dawki adrenaliny, wybierajmy produkcje sensacyjne, a kiedy po pracowitym tygodniu potrzebujemy czegoś lekkiego, prosta komedia romantyczna będzie doskonała.

Tags: rzeczy, gra, gust, opinie