Co to jest reiki i jak może ono nam zapewnić pomoc w najróżniejszych problemach życiowych?

Posted on 17/05/2022 8:31am

Ostatnimi czasy coraz częściej słyszymy słowo Reiki, nie zawsze jednak wiemy, co ono dokładnie oznacza. Ta stosunkowo nienowa metoda uzdrawiania przy pomocy mocy cieszy się dzisiaj całkiem dużą popularnością wśród osób, które kochają stan całkowitego oczyszczenia duszy i ciała. Ale na czym konkretnie poleca cały koncept?


muzyka - image
Author: Tomasz Ośmiałowski
Source: http://www.flickr.com
Reiki to alternatywna metoda uzdrawiania wyłącznie przy zastosowaniu energii płynącej przez dotyk. W dzisiejszych czasach cieszy się ona coraz większym powodzeniem powodzeniem - nie tylko w takich aglomeracjach jak Warszawa, lecz nawet w małych miastach, jak Cieszyn - i jest chętnie wybierana przez osoby cierpiące na przeróżne bóle i choroby - sprawdź: tarot w Cieszynie. Można nawet twierdzić, że każda współczesna wróżka oferuje zabiegi tego typu. Terapie te zostały też wprowadzone przez niektóre szpitale świata jako dodatkowa terapia, która ma za cel polepszyć samopoczucia pacjentów. Zasadaogląd - muzyka
Author: Tomasz Ośmiałowski
Source: http://www.flickr.com
reiki zasadza się na podstawowej myśli, że za wszystko na naszym świecie odpowiedzialna jest harmonia. Jeśli zatem jesteśmy chorzy lub coś nam dolega, oznacza to, że nasza wewnętrzna harmonia została naruszona. Cała terapia polega na kumulowaniu białej energii w uzdrawiającej osobie. Później wróżka lub uzdrowiciel nakłada ręce na chorym lub bolącym miejscu i przekazuje swoją energię pacjentowi - wróżby przez Skype'a.Reiki działa dziś jako pseudonauka i jest negowany zarówno przez Kościół Katolicki, jak i naukę. Wszystkie udane przypadki leczenia, w których pomogło reiki przypisywane są efektowi placebo. Osoby, które spróbowały reiki są jednak jednogłośne – efekt jest nieziemski i warto go zastosować.

Tags: nauka, Warszawa, rzeka, rap