Bank głosów pozwoli ci zaprowadzić udogodnienia, zarówno w centrali telefonicznej, jak też w siedzibie firmy.

Posted on 14/06/2022 12:49pm

Odpowiednie powitanie w centrali telefonicznej okazuje się bardzo istotne, gdyż jest wyrazem uprzejmości wobec kontaktujących się klientów, jak także pozwala przekazać różnorakie kluczowe informacje oraz wskazówki. Jeśli więc nie chce się, aby telefonujących witał surowy sygnał telefoniczny, trzeba zaplanować projekt unikalnego komunikatu. Będzie to bez wątpienia trafioną inwestycją.


Pragniesz powitać interesantów? Zaplanuj odpowiedni komunikat!


Za pomocą komunikatu nagranego w centrali telefonicznej można przekazać dzwoniącym wiele ważnych wiadomości. Kiedy kontaktują się poza godzinami pracy firmy, usłyszą, kiedy można zastać na miejscu pracowników. Komunikat nagrany na centrali telefonicznej potrafi również kierować dzwoniących, z jakim numerem wewnętrznym się połączyć w celu najszybszego załatwienia swoich spraw. To wielkie ułatwienie i ekonomia czasu, w równym stopniu dla dzwoniących, jak też dla pracowników firmy. Projekt indywidualnego komunikatu tworzonego na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa bywa dobrą inwestycją, ponieważ podnosi jej rangę i sprawia, że lepiej prezentuje się ona w oczach klientów.
Emisja radiowa
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com


Lecz jak zdobyć podobne nagranie?

Doskonałą alternatywą w przypadku osób, które pragną zaprojektować swoje nagranie telefoniczne bywa bank głosów. To katalog nagrań lektorów o różnym charakterze, zarówno damskich jak i męskich. W związku z tym każdy ma szansę znaleźć zabarwienie i tembr głosu, które przypadną mu do gustu, jak również według niego optymalnie będą pasować do wizerunku zakładu. Później trzeba dobrze zastanowić się, jakie przekazy będą istotne dla kontaktujących się, aby nie ominąć kluczowych szczegółów.

Ten tekst jest interesujący, jednak warto poznać również odmienne tego typu posty. Dlatego zobacz przykłady, które również okażą się dla Ciebie użyteczne.Miłe urozmaicenie


Kolejnym ciekawym urozmaiceniem, które można zaprowadzić w swej firmie, są jingle radiowe - dowiedz się więcej. Niedługie muzyczne utwory można emitować w sklepach, lokalach gastronomicznych, jak też w biurach przedsiębiorstw. Jingle mogą zapowiadać emisję spotów reklamowych albo komunikatów z ważnymi informacjami. W sieci można wyszukać szeroki wybór udostępnionych utworów, albo polecić skomponowanie swojej muzyki.

Tags: spot reklamowy, głos, Lektor