Ładne i jednocześnie idealnie ochraniające etui? Szukamy najlepszego futerału

Posted on 06/05/2020 9:33am

To całkiem naturalne, iż kiedy nabywamy nowe urządzenie, nie tylko cieszymy się ich funkcjonalnościami, ale także dbamy o nie i staramy się, aby ich nie upuścić, nie porysować i nie zniszczyć. Jak najłatwiej zabezpieczyć je przed zarysowaniami? Kupić dobre etui.


Elektroniczne urządzenia mobilne, jak tablety czy laptopy – jak sama nazwa wskazuje – są po to, żeby je przenosić. Aby robić to bezpiecznie, warto nabyć coś, co ułatwi przemieszczanie się z nimi oraz w razie wypadku zamortyzuje upadek i ochroni przed zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturą (co ma szkodliwe działanie na baterię). LG Magna etui czy inny model solidnego etui bardzo często również usprawnia korzystanie z urządzeń elektronicznych - w sklepie. Najprostszym zabezpieczeniem przed obiciem telefonu, które możemy w każdym sklepie nabyć, jest folia ochronna na przód i na tył.

Czy chcesz przeczytać więcej ciekawostek na opisywane na tej stronie zagadnienie? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik - nie zawiedziesz się. To zbliżona tematyka!

Folia niestety nie uchroni naszego smartfona przed silniejszymi uderzeniami, których efektem mogą być np. pęknięcia - więcej opcji.

etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
W tym celu dobrze jest rozejrzeć się za profesjonalnym futerałem, jakie będą dobrze osłaniać smartfon, lecz wycięcia (przykładowo na obiektyw aparatu) będą ułatwiać używanie go. Teraz na telefony możemy kupić wiele nakładek. LG Magna etui sprawdzi się idealnie, ponieważ zasłania większą część smartfona, dobrze go przy tym zabezpieczając. Tak samo etui Apple iPhone 6 – to kosztowny smartfon, dlatego mocne zabezpieczenie jest wręcz wskazane - etui apple iphone 6.

Pozostawiam tu mój odnośnik do następnej strony. Mam nadzieję, że zapragniesz obejrzeć ostatnie wpisy, jeśli zaciekawiły Cię te zamieszczone na tej stronie.

Co więcej warto wiedzieć, iż w artykułach branżowych zdradzono pomysły innowacyjnego patentu marki Apple, który ma zabezpieczać ekran iPhone'a i podobnych urządzeń mobilnych przed uszkodzeniem. Idea ta opiera się o sprytny amortyzator, umieszczony między ekranem a obudową urządzenia. Ale dopóki patent nie jest modny, stosujmy etui Apple iPhone 6.


Tanim sposobem na ochronę są bumpery. Mocno przylegają do urządzenia, lecz wkłada się je jedynie na boki urządzenia. Ważne jest, aby dopasować je dokładnie do posiadanego smartfona, żeby były dostosowane do rozkładu klawiszy i gniazd. Etui z silikonu, czyli „plecki”, też zapewni bezpieczeństwo, bo chroni cała jedną stronę, a przy tym – tak jak bumpery – powoduje, iż wygodniej trzyma się je w ręce i nie wymykają się.

Tags: Obudowa, bateria, telefon, iPhone, etui, smartfony